Kurumsal

Misyonumuz;

Çağımızda, daima gelişen, değişen bilinçli bir tüketici profili bulunmaktadır. Bu da beraberinde kaliteyi kaçınılmaz kılmaktadır.Firmamız profesyoneli temizlik ürünleri üretiminde ve catering sarf malzemeleri tedarik vede dağıtımında markalaşmayı amaç edinmiştir. Maliyetlerin günden güne yükseldiğini göz önünde bulundurarak tüketicinin beklentisini en uygun fiyatlarla karşılayıp satış sonrası desteği güçlendirerek, memnuniyeti daima arttırmaktayız.

Vizyonumuz

Hizmete sınır getirdik; çünkü, bildiğimiz işi yapıyoruz. Hedefimiz mevcut kaliteyi koruyarak daha iyisini yapmaktır. Zamanın değerinin bilincide olup, ulaşımı daha hızlı hale getirmek. İştirak edeceğimiz ihalelerde deneyimlerimizi sergileyerek müşteri sayımızı arttırıp, deneyimli ekibimizle birlikte firmamızı daha güzel bir geleceğe taşımaktır.

FAALIYET ALANLARIMIZ

  • Opera Türkiyenin pek çok bölgesine ulaşmış; yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeyi ilke edinen deneyimli satış kadrosu ile endüstriyel temizlik ürünleri pazarında saygın bir yer kazanmayı başarmıştır.
EKİBİMİZ VEYA YÖNETİM KURULU